Sobota, 22 Czerwca 2024 roku. Do końca roku zostało 193 dni

Strona powstała z myślą o potrzebie integracji rodziny Rudowskich i ma służyć jako skarbnica informacji zarówno o przodkach, jak i teraźniejszym pokoleniu. Ponieważ nasza rodzina jest coraz bardziej rozproszona po świecie, Internet to jedyna możliwość dotarcia do wszystkich z informacjami rodzinnymi.

Pierwsza wersja serwisu powstała we wrześniu 2001 roku pod wpływem impulsu i wolnego czasu. Obecna, druga wersja serwisu istnieje od czerwca 2012 i jest zbudowana w oparciu o wolne oprogramowanie Joomla. Administratorem i twórcą strony jest Tomasz Blauth - wnuk Bronisławy Rudowskiej. Moja rola ogranicza się do zamieszczania nowych materiałów, modyfikacji i rozbudowy strony o nowe funkcjonalności.

Część tekstów zostały zgromadzone przez Huberta Rudowskiego, syna Michała Rudowskiego z Klonówki w książce "KSIĄŻKA ADRESOWA ORAZ SKRÓCONE WHO IS WHO".

Głównym redaktorem, autorem tekstów jest mój tata Tadeusz Blauth syn Bronisławy Rudowskiej - chodząca skarbnica wiedzy o rodzinie.

Zapraszam wszystkich do współpracy przy rozbudowie tej witryny - podsyłaniu zdjęć, artykułów, uzupełnianiu/weryfikacji zamieszczonych tu informacji.

Pozdrawiam

Tomasz Blauth
wnuk Bronisławy Rudowskiej

 

1 procent

podatku dla Magdy Targońskiej z domu Zawadzka chorej na stwardnienie rozsiane.
więcej ...


Imieniny obchodzą

Achacjusz, Achacy, Agenor, Alban, Broniwoj, Flawiusz, Innocenty, Innocenta, Kirył, Paulina


Dzisiaj